Hayatınızın en kritik yatırım kararında yanınızdayız

Yuvako, Türkiye’de insanların gayrimenkul yatırımı yaparken karşılaştıkları sorunlara modern teknoloji ve mükemmel hizmet anlayışı ile yarının çözümlerini getirmek ve gayrimenkul danışmanlığı anlayışını kökten değiştirmek için kuruldu.


Daha önce tanışmadığınız bir danışman profili.

Yuvako’da öncelikli hedefimiz mutlu müşteriler. Bu nedenle ilk görüşmeden tapu işlemlerine kadar her aşamada uzman ve sofistike kişiler ile iletişim kurarsınız. Memnuniyetiniz alım/satım sonrasında anketler ile ölçülür ve danışmanlarımız sadece siz aldığınız hizmetten memnun kalırsanız ödüllendirilir.

Klasik alışkanlıkları ancak bir teknoloji şirketi değiştirebilirdi.

3D sanal tur ile yorulmadan ev gezme imkanı, özel prodüksiyon ev videoları, akıllı eşleştirme sistemi ve Mahalle Rehberi... Sektöre yepyeni standartlar getirmek için son teknolojiyi ve modern pazarlama metotlarını kullanıyoruz. Ev arayan ve satan tarafların maruz kaldığı zorlukları, süreci baştan sona etkin ve verimli şekilde yöneterek aşıyoruz.İletişim

Sıkça Sorulan Sorular

Bir ev almak istiyorum, Yuvako bana nasıl yardımcı olabilir?
Öncelikle bizimle 0 850 473 77 13 numaralı telefondan ya da buraya tıklayarak iletişim kurabilirsiniz. Bu ilk adımı attıktan sonra ihtiyaçlarınızı öğreneceğiz & arayışınızı organize etmekten, tapunuzu devralana kadar tüm süreç boyunca size hizmet edeceğiz.
Devamı...
Yuvako’nun ev arayan kişilere sağladığı faydalar neler?
Yuvako sizin bir sürü farklı kişi ile onlarca ev gezmenizi engeller. İhtiyaçlarınızı farklı insanlara her sefer yeniden anlatmak zorunda kalmazsınız. Sizin için tüm piyasayı ve diğer gayrimenkul danışmanlarını araştırır. İhtiyacınıza uygun evleri istediğiniz zaman, oturduğunuz yerden sanki oradaymış gibi 3D gezmenizi sağlar. Yuvako uzmanları eşliğinde sadece gerçekten beğendiğiniz evleri yerinde ziyaret edersiniz. Eğer alım kararı verirseniz, piyasaya göre çok daha uygun ve sabit hizmet bedelleri ile evinize kavuşursunuz.
Devamı...
Evimi satıyorum, Yuvako ile nasıl çalışabilirim?
Bizimle 0 850 473 77 13 numaralı telefondan ya da buraya tıklayarak iletişim kurabilirsiniz. Bir Yuvako uzmanı aynı gün içinde sizinle temasa geçer. Evinize ait bilgiler alındıktan sonra yerinde inceleme yapılır. Daha sonra sırasıyla,
 • Bölgesel raporlar ile birlikte size eviniz için en uygun pazarlama stratejisi sunulur.
 • Evinizin sanal tur şeklinde gezilebilir 3D modeli uzman ekibimiz tarafından çıkarılır.
 • Mülkünüzün öne çıkan özelliklerini daha iyi anlatmak üzere iç ve dış çekimler profesyonel ekiplerimizce yapılır.
 • Evinize özel tanıtıcı video kurgulanır.
 • Evinize dikkat çeken ve yönlendiren afiş, tabela vs materyaller yerleştirilir.
 • Evinizin www.yuvako.com’da özel sayfası açılır ve nitelikli internet trafiğini çekmek için gerekli dijital pazarlama & sosyal medya aktiviteleri kurgulanır.
 • Eviniz internette ev arayan kişilerin ziyaret ettiği tüm emlak portallarına (Sahibinden.com, Hürriyetemlak.com, Zingat.com vs.) eklenir ve gerekli öne çıkarma seçenekleri size hiç bir ücret yansıtılmadan uygulanır.
 • Yuvako yatırımcı ağı ve partner gayrimenkul danışmanları eviniz hakkında bilgilendirilir.
Devamı...
Evimi Yuvako ile satmanın avantajları neler?

Tüm pazarlama aktiviteleri bireysel ev sahipleri için ücretsiz şekilde kurgulanır.

 • Tüm pazarlama aktiviteleri bireysel ev sahipleri için ücretsiz şekilde kurgulanır.
 • Evinizin 3D modelini çıkartarak evinizi internet üzerinden aynı anda yüzlerce kişinin oradaymış gibi gezmesini sağlanır. Bu sayede eviniz daha hızlı satılır.
 • Adaylar sadece gerçekten beğendikleri evleri gezmek için gelir & sadece ciddi alıcılar ile görüşürsünüz. Oturulan bir evi satıyorsanız siz, ya da kiracınız evi ziyarete gelenler nedeniyle çok daha az rahatsız edilir.
Devamı...
Ev kiralamak istiyorum, nasıl yardım alabilirim?
Bizimle 0 850 473 77 13 numaralı telefondan ya da buraya tıklayarak iletişim kurabilirsiniz. Bu ilk adımı attıktan sonra ihtiyaçlarınızı öğreneceğiz & arayışınızı organize etmekten, kira kontratınızı yapana kadar tüm süreç boyunca size hizmet edeceğiz.
Devamı...
Yuvako, normal emlakçıların yaptığı işleri de yapıyor mu?
Evet, Yuvako klasik bir emlakçı ya da gayrimenkul danışmanından alabileceğiniz tüm geleneksel hizmetleri de sağlar. Evin adaylara yerinde gösterilmesi, gerekli afiş ve yönlendirme tabelalarının uygulanması, alım/satım işlemlerinde danışmanlık verilmesi gibi tüm hizmetleri çok daha kurumsal müşteri memnuniyeti odaklı halde Yuvako’dan alabilirsiniz. Geleneksel hizmetlere ek olarak, 3D modelleme, profesyonel video prodüksiyon, ileri teknoloji eşleştirme & tanıtım faaliyetleri ve çok daha fazlası için tek adres olarak Yuvako yanınızda.
Devamı...
Taşınmayı ya da yatırım yapmayı düşündüğüm bölgeler ile ilgili nasıl bilgi sahibi olurum?
Yaşam alanınızı değiştirmeden önce bir bölgeyi yerlisi gibi tanıyabilmek için Yuvako uzmanlarının özenle hazırladığı Mahalle Rehberi’ni buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Komşular, yaşam tarzı, o bölgede bulabileceğiniz evler, yatırım fırsatları ve mahallenin artıları&eksileri konusunda uzmanlardan bilgi alın.
Devamı...
Yuvako hangi bölgelerde hizmet veriyor?
Yuvako şu anda Kadıköy başta olmak üzere tüm İstanbul’a hizmet veriyor. İstanbul dışındaki talepleriniz için bizimle 0 850 473 77 13 numaralı telefondan iletişim kurabilirsiniz.
Devamı...